Potřebujete poradit?      tel  +420 702 708 980     posta  eshop@thechillidoctor.cz

Super Hots! - extrémně pálivý chilli balíček

Dárek zdarma
Super Hots! - extrémně pálivý chilli balíček

Nebojíte se výzev a milujete extra pálivé chilli? Bereme vás za slovo! Přesně pro vás jsme totiž připravili jedinečný mix produktů z těch nejpálivějších papriček na světě. A díky endorfinům, které se vám po spalujícím žáru vyplaví, je tenhle balíček navíc plný radosti!

Pozor: Extrémně pálivé! Není určeno pro začátečníky!

Cena za 1 ks vč. DPH: 699 Kč
Dárek
Skladem Expedujeme 02.06.2023
Popis

Super Hots! - extrémně pálivý chilli balíček

Balíček obsahuje:

  1. Carolina Reaper chilli vločky 10g
  2. Carolina Reaper chilli prášek 9g
  3. Trinidad Scorpion Moruga chilli celé sušené 10g
  4. Trinidad Scorpion Moruga chilli prášek 9g
  5. Naga Bhut Jolokia chilli mash 100ml
  6. Naga Bhut Jolokia chilli prášek 9g

3 nejpálivější druhy chilli papriček z naší nabídky ve všech možných formách. Rekordmani, kteří se nesnižují pod hranici jednoho miliónu na Scovilleho stupnici pálivosti. Pokud vám ze jmen jako Carolina Reaper, Scorpion Moruga nebo Bhut Jolokia naskakuje husí kůže a zároveň se vám sbíhají sliny, máme pro vás důležitou zprávu. Tenhle balíček prostě potřebujete!

V chilli balíčku Super Hots! najdete:

  • Královnu všeho chilli – papričku Carolina Reaper, která dosahuje pálivosti 2.200.000 SHU, v balíčku ji najdete ve formě drcených vloček i mletého prášku. Jídlu dodá nejen extra porci hřejivosti, ale také nasládlou chuť.
  • Karibské Trinidad Scorpion Moruga s druhou největší pálivostí na světě 2.000.000 SHU, které jsme do balíčku přibalili v podobě prášku i celých sušených papriček. Mají neodolatelnou ovocnou chuť i vůni a pálí opravdu poctivě (a dlouho).
  • Papričky Naga Bhut Jolokia, které mají 1.000.000 SHU a díky našemu balíčku si je vychutnáte ve formě mletého prášku i tekutého chilli mashe, který je výborný jako základ omáček nebo dipů.

RYCHLÁ DOPRAVA

Odesíláme do 24 hod.

100 000 +

Spokojených zákazníků

DOPRAVA ZDARMA

U objednávek nad 1 500 Kč

BONUSOVÝ PROGRAM

Dárky k vašemu nákupu