Potřebujete poradit?      tel  +420 910 880 843     posta  eshop@thechillidoctor.cz

Delikatesy

Zažehněte chuť na něco dobrého. Vyberte si z naší nabídky lahodných chilli delikates. Ať už vsadíte na sladké, slané, nebo dokonce tekuté pálivé lahůdky. Delikatesy nesmí chybět mezi pohoštěním na žádné správné párty či oslavě, ale také potěší jako originální dárek pro milovníky chilli.

Hovězí Jerky - Honey BBQ s Bird's Eye 50 g, BBE: 11.05.2022

-50 %
Hovězí Jerky - Honey BBQ s Bird's Eye 50 g, BBE: 11.05.2022

Doplňte bílkoviny a zažeňte chuť na něco dobrého s kvalitním sušeným hovězím masem Jerky s pálivou papričkou Bird's Eye a skvělou chutí medového BBQ. Nejlepší a příjemně pálivý způsob, jak na cestách, ve škole a práci, i kdykoliv během dne doplnit energii (a kapsaicin), podpořit soustředěnost a zahnat spánek. Chilli vás totiž nikdy nenechá na suchu!

Pálivost
  • 2
Složení Hovězí maso, pitná voda, sójová omáčka, Worcestrová omáčka, povidla, třtinový cukr, med, sušený česnek, cibule, koření, Bird´s Eye chilli papričky.
Země původu Česká Republika
Běžná cena: 159 Kč
Cena za 1 ks vč. DPH: 80 Kč
/hovezi-jerky-honey-bbq-s-bird-s-eye-50-g-bbe-11-05-2022-e6932.htm
Popis

Hovězí Jerky - Honey BBQ s Bird's Eye 50 g, BBE: 11.05.2022

Jak by asi chutnalo hovězí, kdyby krávy místo trávy přežvykovaly chilli papričky? V sáčku našeho pálivého sušeného masa Jerky Honey BBQ najdete odpověď! Přidali jsme do něho ostré papričky Bird's Eye, které svůj název získaly podle toho, že jsou oblíbenou pochoutkou pro ptáky (alespoň nějaké zvíře ví, co je skutečně dobré!).

Bird's Eye mají středně silnou pálivost bez výraznějšího chuťového zabarvení, a proto v našem sušeném mase nepřebíjí zajímavou chuť medu a BBQ. Pouze dodávají příjemnou dávku žáru, který zvládnou i méně zkušení milovníci chilli.

Sušené hovězí maso je skvělé jako zdroj rychlé energie na cestách, ve škole i v práci. Chilli navíc posiluje soustředěnost a díky papričkám Bird's Eye, které mají 50-100 000 na Scovilleho stupnici pálivosti, zažene všechnu ospalost. Ideální pro řidiče, studenty i všechny čili žrouty s aktivním životním stylem. A samozřejmě také pro všechny, kteří jednoduše milují kvalitní a poctivé sušené maso.

/product-action/increment-product-view-count?productId=6932

RYCHLÁ DOPRAVA

Odesíláme do 48 hod.

50 000 +

Spokojených zákazníků

DOPRAVA ZDARMA

U objednávek nad 2 000 Kč

BONUSOVÝ PROGRAM

Dárky k vašemu nákupu