Potřebujete poradit?      tel  +420 910 880 843     posta  eshop@thechillidoctor.cz

Delikatesy

Na něco pekelně dobrého je čas vždy. Vyberte si z naší nabídky lahodných chilli delikates. Ať už vsadíte na sladké, slané, nebo dokonce tekuté pálivé lahůdky. Delikatesy nesmí chybět mezi pohoštěním na žádné správné párty či oslavě, ale také potěší jako originální dárek pro milovníky chilli.

Hovězí Jerky - Extra Hot s Naga Bhut Jolokia 50 g

Hovězí Jerky - Extra Hot s Naga Bhut Jolokia 50 g

Doplňte bílkoviny a zažeňte chuť na něco dobrého s kvalitním sušeným hovězím masem Jerky Extra Hot s vysoce pálivou papričkou Naga Bhut Jolokia. Nejlepší a nejpálivější způsob, jak na cestách, ve škole a práci, i kdykoliv během dne doplnit energii (a kapsaicin), podpořit soustředěnost a zahnat spánek.

Pálivost
  • 5
Složení Hovězí maso, pitná voda, sójová omáčka, Worcestrová omáčka, povidla, koření, paprika, bílý a černý pepř, Naga Bhut Jolokia chilli papričky.
Země původu Česká Republika
Cena za 1 ks vč. DPH: 169 Kč
Skladem Expedujeme 06.12.2021
/hovezi-jerky-extra-hot-s-naga-bhut-jolokia-50-g-e6931.htm
Popis

Hovězí Jerky - Extra Hot s Naga Bhut Jolokia 50 g

Bhúúút! Bhúúút! Přesně tak bučí krávy, které touží po spojení s papričkou Bhut Jolokia. Ta totiž dodává hovězímu masu pořádný říz. A můžete si být jisti, že naše jerky vás nikdy nenechá na suchu! Jednak ideálně zažene hlad (nebo chuť na něco hříšně dobrého), ale pravděpodobně také spustí vodopád slz a potu. Aby ne, když jsme do něho přidali tyto extrémně pálivé karibské papričky, které na Scovilleho stupnici překračují hranici 1 000 000 SHU.

Sušené hovězí maso je skvělé jako zdroj rychlé energie na cestách, ve škole i v práci. Chilli navíc posiluje soustředěnost a díky papričkám Naga Bhut Jolokia, které se vyznačují vysoce intenzivní a dlouho přetrvávající pálivostí, si můžete být jisti, že na spánek nebudete mít ani pomyšlení. Ideální pro řidiče, studenty i všechny čili žrouty s aktivním životním stylem. A samozřejmě také pro všechny, kteří jednoduše milují kvalitní a poctivé sušené maso.

/product-action/increment-product-view-count?productId=6931

RYCHLÁ DOPRAVA

Odesíláme do 48 hod.

50 000 +

Spokojených zákazníků

DOPRAVA ZDARMA

U objednávek nad 2 000 Kč

BONUSOVÝ PROGRAM

Dárky k vašemu nákupu