Potřebujete poradit?      tel  +420 702 708 980     posta  eshop@thechillidoctor.cz

Delikatesy

Zažehněte chuť na něco dobrého. Vyberte si z naší nabídky lahodných chilli delikates. Ať už vsadíte na sladké, slané, nebo dokonce tekuté pálivé lahůdky. Delikatesy nesmí chybět mezi pohoštěním na žádné správné párty či oslavě, ale také potěší jako originální dárek pro milovníky chilli.

Grilovací koření – Extrémně pálivé 70 g

Grilovací koření – Extrémně pálivé 70 g

Připravte si kapesníky, mléčné koktejly a chuťově buňky ze železa. Tahle grilovačka bude mít grády! Extrémně pálivá směs obsahuje sůl, sladkou papriku, kmín, černý pepř, rozmarýn, oregano a samozřejmě tři hlavní hvězdy: papričky Carolina Reaper, Trinidad Scorpion Moruga a Naga Bhut Jolokia. Aneb ty nejpálivější ze všech.

Pálivost
  • 5
Země původu Česká Republika
Cena za 1 ks vč. DPH: 119 Kč
Skladem Expedujeme 01.06.2023
Popis

Grilovací koření – Extrémně pálivé 70 g

Pozvěte na grilování tři žhavé krásky! Carolina Reaper, Trinidad Scorpion Moruga a Naga Bhut Jolokia patří mezi nejpálivější papričky na světě. Ve spojení se solí, sladkou paprikou, kmínem, černým pepřem, rozmarýnem a oreganem dodají tyto rekordmanky vašemu jídlu tak dobrou (a samozřejmě spalující) chuť, že nad ní uroníte nejednu slzu. Není totiž opravdovější grilovačky, než když máte v puse stejnou výheň, jaká je pod roštem grilu.

Všem odvážlivcům doporučujeme vyzkoušet naše extrémně pálivé grilovací koření na nejrůznější druhy světlých i tmavých mas, do sekané a masových kuliček, na rozpékané či nakládané hermelíny a jiné sýry, pečenou zeleninu, i k ochucení minutek.

RYCHLÁ DOPRAVA

Odesíláme do 24 hod.

100 000 +

Spokojených zákazníků

DOPRAVA ZDARMA

U objednávek nad 1 500 Kč

BONUSOVÝ PROGRAM

Dárky k vašemu nákupu