Potřebujete poradit?      tel  +420 702 708 980     posta  eshop@thechillidoctor.cz

Grilovací chilli balíček + nářadí ZDARMA

Grilovací chilli balíček + nářadí ZDARMA

Grilování bez chilli je jako… jako pivo bez pořádné pěny. Dá se to, ale vůbec to není ono! Pro všechny milovníky rozpálených roštů i úst jsme dali dohromady výběr našich 10 chilli produktů a originální sadu grilovacího nářadí The ChilliDoctor. Balíček obsahuje vše potřebné pro kořenění, namáčení i dochucování, ale také napichování, krájení a obracení. Tak, aby si vaše grilovačky užili ti, co se nebojí skutečných výzev i ti, kteří to rádi tak akorát pikantní.

Cena za 1 ks vč. DPH: 999 Kč
Dárek
Skladem Expedujeme 01.06.2023
Popis

Grilovací chilli balíček + nářadí ZDARMA

Říká se, že grilování není jen o přípravě jídla. Je to životní styl. A my si to stejné myslíme o chilli. Proto vznikl náš nadupaný grilovací balíček, se kterým budete mít vše potřebné (a pálivé) vždy po ruce.

Najdete v něm grilovací a barbecue kořenící směs s chilli, čtyři ampulky s najemno pomletými papričkami různých pálivostí, dva tekuté chilli mashe pro míchání omáček, dipů a marinád, i křupavé Jalapeño papričky krájené na kolečka, které nesmí chybět v žádném burgeru nebo hot dogu. Nezapomněli jsme ani na drcené chilli vločky Carolina Reaper, se kterými si užijete ten pravý autentický zážitek. Díky nim si totiž vychutnáte nejen grilované lahůdky, ale i spalující žár, na kterém se připravovaly.

A to nejlepší? Zdarma vám k tomu všemu přibalíme naši originální trojdílnou sadu grilovacího nářadí s logem The Chillidoctor. Aby všichni strávníci milující pálivé věděli, že na vaší grilovačce jsou na té správné adrese.

 

Grilovací chilli balíček obsahuje:

Dárkovou krabici 

Koření Barbecue s chilli Scorpion Moruga 70 g
Koření Argentina s chilli Bird’s Eye 70 g 
Nakládané Green Jalapeño krájené chilli papričky 330 g 
Chipotle chilli mash 200 ml 
Red Habanero chilli mash 200 ml 
Carolina Reaper chilli vločky 10 g 
Bird's Eye chilli prášek 9 g 
Kashmiri chilli prášek 9 g
Ancho chilli prášek 9 g
Green Jalapeño chilli prášek 9 g
Sadu 3 ks grilovacího náčiní ZDARMA

RYCHLÁ DOPRAVA

Odesíláme do 24 hod.

100 000 +

Spokojených zákazníků

DOPRAVA ZDARMA

U objednávek nad 1 500 Kč

BONUSOVÝ PROGRAM

Dárky k vašemu nákupu