Potřebujete poradit?      tel  +420 702 708 980     posta  eshop@thechillidoctor.cz

Extremely HOT Selection - dárková krabička

Novinka
Dárek zdarma
Extremely HOT Selection - dárková krabička

Dárková sada pro chilli experty, obsahující tři nejpálivější chilli papričky na světě: Naga Bhut Jolokia, Trinidad Scorpion Moruga a Carolina Reaper. Zabaleno ve stylové dřevěné krabičce.

Cena za 1 ks vč. DPH: 499 Kč
Skladem Expedujeme 27.03.2023
Popis

Extremely HOT Selection - dárková krabička

Tato dárková krabička obsahuje tři nejpálivější chilli papričky na světě: Naga Bhut Jolokia, Trinidad Scorpion Moruga a Carolina Reaper. Dodává se v krásné dřevěné krabičce, takže je perfektním dárkem pro každou příležitost. Tyto papričky nejsou pro slabé jedince, jsou extrémně pálivé a ideální pro ty, kteří milují výrazné a kořeněné chutě. 

Naga Bhut Jolokia, známá také jako „Ghost Pepper“, je jednou z nejpálivějších papriček na světě s jedinečnou zemitou chutí. Trinidad Scorpion Moruga je známá pro svojí intenzivní pálivost a ovocnou chuť. Carolina Reaper je oficiálně nejpálivější chilli papričkou na světě se sladkou a kouřovou chutí.

Tato dárková krabička je ideální pro opravdové chilli experty, kteří hledají intenzivní a jedinečný zážitek. Dřevěná krabička dodává nádech elegance a lze ji znovu použít pro skladování menších předmětů. 

Obsah balení:

- Dřevěná dárková krabička

- Carolina Reaper prášek 9 g

- Trinidad Scorpion Moruga prášek 9 g

Naga Bhut Jolokia prášek 9 g

 

Rozměr: 85 x 150 x 40 mm

Váha: 150 g

RYCHLÁ DOPRAVA

Odesíláme do 48 hod.

100 000 +

Spokojených zákazníků

DOPRAVA ZDARMA

U objednávek nad 2 000 Kč

BONUSOVÝ PROGRAM

Dárky k vašemu nákupu